Włastal - Blachy

Podbitka metalowa wentylowana

Jest nam niezmiernie miło, zakomunikować Państwu że z końcem roku wprowadziliśmy do produkcji i sprzedaży długo wyczekiwany produkt, Podbitkę metalową z wentylacją!

Blacha Trapezowa T-6 została wzbogacona o wentylację, która wyeliminował konieczność montażu dodatkowych kratek wentylacyjnych.

Otwory wentylacyjne znajdują się na trzeciej fali trapezu z lewej i prawej strony blachy. Pomiędzy falami z wentylacją są 4 fale niewentylowane a po złożeniu wielu arkuszy razem, odstęp pomiędzy falami wentylowanymi zawsze jest symetryczny i wynosi 4 fale.

INNOWACJA:  Nasza podbitka nie jest perforowana (otwór wycięty, wybity) tylko blacha na otwór jest przecięta po bokach i wepchnięta do środka.

Rozwiązanie to eliminuję niekorzystne zjawisko widzenie przez otwory perforacji nie estetycznych elementów konstrukcyjnych dachu i poddasza!

Razem z metalową podbitką wprowadziliśmy listwy wykończające: startową (jotkę), narożnik zewnętrzny i wewnętrzny oraz maskownicę łączenia narożnego.

Dodatkowo włączyliśmy do naszej sprzedaży specjalne wkręty talerzowe, do mocowania metalowej podbitki oraz obróbek. Wkręt jest dużo mniej widoczny od tradycyjnego wkręta typu farmer.

Zapraszamy serdecznie do zakupu!

Nasza galeria