Włastal - Blachy

Blachodachówki 3D, podbitka dachowa Radom

W ostatnich latach blachodachówki 3D cieszą się ogromną popularnością. Stosują je zarówno właściciele nowo budowanych domów, jak i wszyscy ci, którzy zdecydowali się na wymianę starego pokrycia dachowego. Ten trend bardzo łatwo uzasadnić. Blachodachówka 3D prezentuje się estetycznie i gustownie, pasuje do różnego rodzaju budynków i jeśli jest właściwie dobrana, w szczególny sposób podkreśla ich charakter.

Blachodachówki – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Popularność blachodachówek widoczna jest między innymi w Radomiu, gdzie coraz więcej budynków jest wykańczanych właśnie tym rodzajem pokrycia. Jakie argumenty przemawiają za jego wykorzystaniem?

  • Blachodachówki są długowieczne. Wykonywane są z dwustronnie ocynkowanej blachy, która, powleczona lakierem, jest bardzo odporna na zniszczenia i może służyć przez wiele lat.

  • Jest to pokrycie lekkie, które nie obciąża dachu. Blachodachówki należą do najlżejszych materiałów dekarskich, a przy tym są bardzo wytrzymałe i pozwalają na utworzenie stabilnej konstrukcji.

  • Na rynku dostępne są blachodachówki w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je z powodzeniem dobrać do stylistyki budynku czy koloru elewacji.

  • Zastosowanie blachodachówek to inwestycja korzystna z finansowego punktu widzenia. Jest to jedno z najtańszych, a jednocześnie najbardziej wytrzymałych i niezawodnych rozwiązań dla dachu.

  • Blachodachówki 3D posiadają gwarancję producenta, dzięki czemu można mieć pewność co do ich niezawodności oraz wieloletniej wytrzymałości.

Zachęcamy do zapoznania się z blachodachówkami 3D oferowanymi przez Włastal. Z pewnością w naszej ofercie każdy znajdzie idealną propozycję. Służymy także poradą i pomocą, zarówno klientom z Radomia, jak i z innych rejonów Polski.

Blachodachówka 3D + podbitka dachowa – zadbaj o wygląd budynku!

Blachodachówki zapewniają budynkowi odpowiednią ochronę oraz wyjątkowo estetyczny wygląd. Jednak warto wykończenie budynku uzupełnić o podbitkę dachową, czyli element konstrukcyjny znajdujący się pod okapem dachu. Dodanie tego elementu nie tylko zwiększa estetykę budynku i urozmaica jego architekturę, ale także dodatkowo go chroni. Stwarza też szerokie możliwości aranżacji tej części budowli (np. dodanie oświetlenia). Decyzja o zakupie blachodachówek i podbitki dachowej powinna zapaść jednocześnie - dzięki temu można dobrać do siebie te dwa elementy pod względem stylistycznym i kolorystycznym i zadbać o spójność wizualną całego budynku.

Jeśli poszukujesz tych produktów w Radomiu, skontaktuj się z nami – zapraszamy!