Włastal - Blachy

Kontenery biurowe, barakowozy - wynajem Radom

Place budowy to miejsca, gdzie odbywa się specyficzny rodzaj pracy. Tu nic nie jest stałe – konstrukcje, które jeszcze wczoraj były fundamentami, dziś przybierają kształt pełnoprawnych budynków, a wolna przestrzeń, po której dopiero co poruszały się koparki i ciężarówki, dziś jest już w pełni zagospodarowana. Prace budowlane to ciągłe zmiany, na każdym placu budowy musi zaś istnieć miejsce, gdzie zapadają decyzje dotyczące tych zmian – biuro, które jest miejscem pracy kierownika budowy oraz projektantów. Miejsce to także musi być tymczasowe – tak, by mogło zniknąć tuż po zakończeniu prac. Dlatego też na placach budowy biura lokalizowane są w specjalnych kontenerach biurowych. Ich wynajem oferujemy w Radomiu oraz okolicach – dowiedz się więcej!

Kontenery biurowe Radom

Kontenery biurowe to solidne, kompaktowe budynki, których podstawą konstrukcyjną są wysokiej jakości blachy. Niewielkie rozmiary pozwalają ustawić je dowolnym miejscu na placu budowy. Wnętrza kontenerów dostosowywane są do potrzeb użytkowników. Standardowo w projektach można znaleźć drzwi i okna oraz podział na podstawowe pomieszczenia, a kontenery są wentylowane i zaopatrzone w elektryczność oraz wodę. Istnieje możliwość zainstalowania dodatkowych udogodnień, zabezpieczeń i innych elementów niezbędnych w danych warunkach, np.

  • osłon na okna,

  • antywłamaniowych drzwi,

  • klimatyzacji.

Kontenery biurowe mogą być wykorzystywane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków (np. w halach produkcyjnych, magazynach). Ich dokładne wyposażenie zależne jest od indywidualnych potrzeb użytkowników.

Wynajem kontenerów

Firma Włastal oferuje usługę wynajmu kontenerów podmiotom z Radomia i okolic. W naszej ofercie znaleźć można kontenery biurowe o różnym metrażu oraz zróżnicowanych cechach konstrukcyjnych. Aby poznać dokładniej naszą ofertę, skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci zasady, na jakich odbywa się wynajem kontenerów, a także dostępne warianty oraz cennik.

Barakowozy i kontenery – oferta dostępna w Radomiu

W naszej ofercie znajdują się również barakowozy – kolejny niezbędny element każdego placu budowy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają komfortowe warunki wszystkim pracownikom budowy. Można je w dużym stopniu przystosować do potrzeb użytkowników. Oferujemy swoje doradztwo w tej kwestii. Barakowozy i kontenery, które udostępniamy na wynajem, cieszą się dobrą opinią w Radomiu i w okolicach. Jeśli chcesz poznać dokładniej naszą ofertę, zapraszamy do kontaktu.