Włastal - Blachy

Blachy na rąbek stojący: gładkie trapezowe- Warszawa

Blachy w dzisiejszych czasach są bardzo istotnym elementem w budownictwie. Mają wiele różnych zastosowań, na które należy spojrzeć bardzo przychylnym okiem, bo zawdzięczamy im bardzo wiele. Używa się ich przede wszystkim do pokrycia dachów, co zapewnia wzmocnienie jego konstrukcji i oprócz tego prezentuje się bardzo elegancko. Nasza oferta jest bardzo bogata w takiego rodzaju produkty, dlatego zachęcamy, abyś się z nimi zapoznał. Wśród tak wielu rodzajów blach możesz też wybrać taką, która będzie Ci najlepiej odpowiadać, bo jest także możliwość wyboru koloru.

 

Blachy na rąbek stojący- Warszawa zaprasza!


Znane na pewno większości z was w Warszawie jest krycie dachów blachą na rąbek, który powstaje z blachy ocynkowanej. Taka metoda daje sprawia, że całe pokrycie dachu jest stabilne. Wielu posiadaczy domów decyduje się na coś takiego, z tego względu, aby nawiązać w jakiś sposób do tradycji. Układanie blachy na rąbek stojący pozwala odtworzyć pierwotny wygląd budynków zarówno tych, które stanowią zabytki, jak i tych, które zostały wyznaczone do remontu. Dodatkowo taki styl odświeża budynki i nadaje im nowoczesnego charakteru. Tak położone blachy poza domami jednorodzinnymi możemy też zobaczyć na budynkach o dużych rozmiarach. Architekci, którzy zajmują się współczesnymi projektami chętnie tworzą projekt właśnie w oparciu o blachę na rąbek stojący, gdyż nadaje to oryginalności oraz jest jednocześnie proste i skromne, więc idealnie pasuje do obecnych trendów budowniczych.

 

Blachy gładkie- znakomity wybór


Nasza firma ma też w swojej ofercie blachy gładkie. Posiadają one wiele warstw a ich główną częścią jest stalowy rdzeń, na który składa się żelazo o najwyższej jakości. Dodatkowo ów rdzeń został powleczony po obu stronach warstwą cynku. Jakby tego było mało… powłoki te pokrywa warstwa pasywacyjna, która doskonale radzi sobie z korozją i czynnikami występującymi w atmosferze. Takie połączenie sprawia, że blacha tego typu jest wręcz idealna do pokrycia dachowego. Aby mieć jeszcze większą pewność, że nie będzie trzeba zmagać się z korozją, wystarczy spojrzeć na wierzchnie pokrycie blachy, które stanowi farba gruntująca. Jeszcze większą ochronę stanowi dodatkowa warstwa znajdująca się na spodzie.

Blachy trapezowe  idealnym wyborem


Blacha trapezowa jest zaliczana do produktów ekonomicznych i służy jako materiał do pokrywania dachów i elewacji, oraz używa się jej także do tworzenia elementów konstrukcyjnych. Oferujemy szeroki wybór takiego rodzaju blach, który możesz znaleźć nawet w Warszawie. Jesteśmy przekonani, że nie pożałujesz- skontaktuj się z nami, zapraszamy!