Włastal - Blachy

Rynny ocynkowane Płock

Wiele osób poszukujących trwałego i funkcjonalnego systemu orynnowania decyduje się na rynny ocynkowane. Jest to najpopularniejsza, a jednocześnie najtańsza na rynku opcja. Co więcej, rozwiązanie to jest niezwykle trwałe – przy odpowiednim montażu może przetrwać nawet 20-30 lat bez konieczności malowania i odnawiania. Oczywiście pod warunkiem, że wybierze się produkty wysokiej jakości, z odpowiednią warstwą cynku (min. 275 g/m2).

Rynny – sprawdź ofertę w Płocku

Budujesz dom w Płocku? A może chcesz wymienić stary, zardzewiały i nieatrakcyjny system orynnowania swojego budynku? W każdej z tych sytuacji możesz skorzystać z oferty firmy Włastal. Rynny, które produkujemy, charakteryzują się:

  • najlepszym materiałem i najwyższą jakością wykonania,

  • wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie warunków atmosferycznych (czas wytrzymałości rynny może się różnić ze względu na różnice w klimacie w poszczególnych rejonach Polski),

  • atrakcyjną ceną,

  • łatwą dostępnością – nasze produkty można zamówić z dowolnego miejsca w Polsce za pośrednictwem naszej strony internetowej lub telefonicznie.

Rynny, poza swoją funkcją użytkową, są też ważnym elementem domu pod kątem jego estetyki. Dlatego każdorazowo trzeba dobrać produkt do:

  • kolorystyki elewacji i dachu,

  • stylistyki budynku.

Poza samymi rurami, które stanowią podstawę właściwego funkcjonowania systemu orynnowania, należy też dokonać zakupów akcesoriów uzupełniających, takich jak łączniki, haki, obejmy i inne elementy montażowe, jak również zaślepki, sitka czy wyloty. Wszystkie te produkty można kupić u nas, dzięki czemu system będzie mógł być zamontowany poprawnie.

Rynny ocynkowane – kupisz je u nas!

Cynkowanie jest technologią stosowaną w przypadku wielu różnych wyrobów z metalu. Warstwa cynku pozwala zabezpieczyć surowiec przed korozją, co wydłuża jego wytrzymałość mechaniczną, trwałość i odporność na niekorzystne warunki zewnętrzne oraz poprawia jego wygląd. Rynny, jako że mają nieustanną styczność z wilgocią, muszą być pokryte odpowiednią warstwą cynku, aby mogły swoje zadania spełniać przez długi czas bez konieczności naprawiania czy wymiany. Oczywiście rynny ocynkowane potrzebują regularnej konserwacji – czyszczenia, sprawdzania stabilności połączeń itd. Jednak są to prace rutynowe i kontrolne. Sam system oparty na rynnach ocynkowanych powinien natomiast niezawodnie służyć użytkownikom przez długie lata.

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w opisane wyżej produkty, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty – zapraszamy!