Włastal - Blachy

Stróżówki, portiernie, wartownie, budki parkingowe Płock

Parking strzeżony, magazyn, hala produkcyjna – każde z tych miejsc musi być strzeżone przed dostępem osób trzecich, zwłaszcza nocą, gdy istnieje szczególnie wysokie prawdopodobieństwo włamania lub wtargnięcia. Mienie pozostawione w takich miejscach zwykle jest bardzo cenne, dlatego do ochrony zatrudnia się strażników i firmy ochroniarskie. Ich zadaniem jest monitorowanie tego, co dzieje się na posesji, sprawdzanie wszystkich niepokojących sygnałów (hałasu, światła) oraz reagowanie na jakiekolwiek próby włamania (wezwanie policji, włączenie alarmu w celu odstraszenia włamywaczy itd.).

Aby odpowiedzialne za bezpieczeństwo osoby mogły wykonywać swoja pracę, potrzebują odpowiednich warunków technicznych – miejsca, w którym mają dostęp do zapisów z monitoringu i z którego mogą podjąć określone działania (np. wykonać telefon). Miejscem takim jest oczywiście stróżówka – niewielka budka, w której pełnią dyżury ochroniarze i stróże. Taki obiekt musi spełniać określone wymogi techniczne, zarówno z punktu widzenia bezpieczeństwa, jak i zasad BHP. Bardzo często rolę stróżówki pełni kontener wykonany z płyty warstwowej i dostosowany właśnie do tej funkcji.

Skąd tu się wzięła stróżówka? Czyli o drodze stróżówki z fabryki na parking

Konstrukcja z płyty warstwowej to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale i praktyczne. Elementy konstrukcyjne bardzo łatwo jest przetransportować, ponieważ są lekkie i mają nieduże wymiary. Po wykonaniu projektu stróżówki, producent płyt warstwowych przygotowuje poszczególne elementy obiektu, po czym przewożone są one na miejsce docelowe, gdzie dokonuje się ich montażu. Drugą opcją jest przewiezienie od razu gotowej całości. Wszystko to zależy od rodzaju obiektu, jego wielkości, a także warunków panujących w miejscu, gdzie ma być postawiony. Następnie ten niewielki budynek jest dostosowywany do roli, którą ma pełnić (podłączenie prądu, wykończenie wnętrza, wstawienie mebli, instalacja klimatyzacji itd.).

Płock: budki parkingowe, wartownie, portiernie – stabilnie, bezpiecznie i niedrogo

W ten sposób powstają nie tylko stróżówki, ale także i inne tego typu konstrukcje - budki parkingowe, wartownie, portiernie. Wszystkie one pełnią podobne role i wszystkie mogą u nas zostać zamówione przez klientów z Płocka, których serdecznie zapraszamy do współpracy. Obiekty, które tworzymy z płyt warstwowych, są stabilne, trwałe i doskonale dostosowane do funkcji, które pełnią oraz do życzeń klientów. Szczegóły chętnie przedstawimy podczas kontaktu telefonicznego.