Włastal - Blachy

Kontenery biurowe, barakowozy - wynajem Płock

Na placach budowy bardzo często można spotkać się z kontenerami biurowymi – niewielkimi konstrukcjami, które pełnią rolę np. biur projektowych. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne. Są to konstrukcje wykonane z płyt warstwowych – są więc lekkie i łatwe do przewiezienia, ich produkcja jest szybka, a przy tym można je w dowolny sposób dostosować do roli, którą będą pełniły. Możliwe jest np.

  • wydzielenie pomieszczeń,

  • podłączenie wody, prądu,

  • zainstalowanie klimatyzacji,

  • montaż zabezpieczeń np. w postaci drzwi antywłamaniowych, krat okiennych itp.

Barakowozy i kontenery

Poza kontenerami na placach budowy spotkać się można również z barakowozami – niewielkimi mobilnymi obiektami, które doskonale służą wszystkim pracownikom budowy jako miejsce schronienia (np. w czasie przerwy w pracy, niekorzystnej pogody czy też na czas zmieniania stroju na początku i końcu dnia pracy). Można w nich przechowywać także drobny sprzęt budowlany, narzędzia, ubrania, wodę, żywność itp. Firma Włastal może dostarczyć zarówno jeden, jak i drugi rodzaj obiektów do dowolnego miejsca na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę kontenerów i barakowozów na potrzeby placów budowy, a przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje na temat naszych wyrobów.

Kontenery biurowe – nie tylko na placach budowy

Szerokie możliwości dostosowywania kontenerów biurowych do potrzeb użytkowników sprawiły, że tego typu konstrukcje wykorzystywane są również poza placami budowy. Okazuje się, że z powodzeniem można prowadzić w nich np. działalność usługową lub handlową. Bardzo często takie konstrukcje zostają zaaranżowane na kwiaciarnie, kioski, sklepy, a nawet filie banków, oddziały pocztowe czy punkty obsługi klienta np. dostawców internetu. Konstrukcje te w zależności od potrzeb mogą mieć większe rozmiary i być podzielone na kilka pomieszczeń. Można je więc dostosować do potrzeb obsługi klienta, a zastosowanie odpowiedniego wyposażenia i umeblowania umożliwia prowadzenie działalności handlowej.

Płock - wynajem kontenerów w atrakcyjnych cenach

Wszystkich zainteresowanych wynajmem kontenerów w Płocku zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Możliwy jest tymczasowy wynajem gotowych konstrukcji bądź zamówienie własnej, którą wykonamy zgodnie z tym, do jakiego zadania będzie przeznaczona. Zarówno ceny wynajmu, jak i ceny wyprodukowania kontenera zgodnie z wytycznymi podanymi przez klienta są bardzo atrakcyjne. Zadzwoń lub napisz do nas, aby poznać szczegóły – zapraszamy.