Włastal - Blachy

Blachodachówka 3D: podbitka dachowa- Warszawa

Czym jest właściwie blachodachówka? Można powiedzieć, że materiał ten zalicza się do bardzo szczelnych pokryć dachowych, które jest dodatkowo odporne na wszelkiego rodzaju obciążenia. Uznaje się je także za najtrwalsze pokrycie dachowe. Blachodachówka jest w stanie wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat i jej stan przy tym nie ulegnie zmianie. Po tak długim czasie nadal będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie na dachu. Warszawa jest miastem, w którym możesz nabyć akcesoria budowlane, jakich tylko potrzebujesz. Dowiesz się więcej, jeśli przeczytasz dalszą część dzisiejszego atykułu.


Blachodachówki najlepszej jakości

 

Nasza oferta jest bardzo bogata we wszelkiego rodzaju materiały takiego typu. Blachodachówkę można dostać w różnych wymiarach. Jest to połączenie elegancji i nowoczesności, co prezentuje się wręcz idealnie na każdym dachu. Produkty, które są przez nas prezentowane posiadają najwyższą jakość i zostały wykonane w bardzo staranny sposób, gdyż współpracujemy z najlepszymi dekarzami. Wystarczy tylko spojrzeć na naszą pracę, na dachy, które zostały „ubrane” w naszą blachodachówkę. Wizualny efekt końcowy prezentuje się bardzo zachęcająco, dlatego warto skorzystać z naszych usług.

 

Podbitka dachowa – zanim zaczniesz...

 

Kiedy zamierzamy wziąć się za remont domu, czy innego budynku, na pewno nie może tutaj zabraknąć podbitek dachowych 3D.  Możliwe jest zamontowanie ich na wiele rozmaitych sposobów, ale zanim zaczniemy przymierzać się do tego zadania, należy w pierwszej kolejności wykonać prace wstępne, do których zalicza się: zrobienie prawidłowych wymiarów, w których należy uwzględnić przestrzeń między okapem a elewacją. Coś takiego da nam od razu możliwość na oszacowanie kosztów, które będą miały związek z zakupieniem odpowiednich materiałów wykończeniowych.

 

Podbitka dachowa i jej korzyści

 

Głównym zadaniem podbitki dachowej jest korzystny wpływ na wentylację, dlatego w takiej sytuacji ważne jest wziąć pod uwagę otwory wentylacyjne. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na podbitkę drewnianą, łączoną na wcisk, będziecie mogli wyciąć pióro w co piątej desce. Dzięki temu   utworzą się szczeliny wentylacyjne, które nie będą wymagały żadnych innych zabezpieczeń.
Bardzo ważne w takiej podbitce dachowej jest zamontowanie oświetlenia, przy którym należy dużo wcześniej poprowadzić instalację elektryczną i umieścić ją w specjalnych listwach bądź peszelach. Moc takiego oświetlenia nie powinna wynosić więcej niż 60W. Nasze produkty dają szansę na idealny remont, dlatego gorąco zachęcamy Cię do tego, abyś poznał naszą ofertę. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami. Zapraszamy do Warszawy!