Włastal - Blachy

Producent kontenerów z płyt warstwowych

Kontakt w sprawie kontenerów z płyt warstwowywch:

tel: 888 80 99 99

e-mail: kontenery@wlastal.pl

Kontenery z płyt warstwowych to uniwersalne i tanie konstrukcje, które mogą ułatwić Ci życie. W jaki sposób? O korzyściach płynących z tego rodzaju obiektów, a także o producentach kontenerów z płyt warstwowych przeczytasz poniżej.

Kontenery z płyt warstwowych – czym są i jakie mają zalety?

Kontenery z płyt warstwowych to obiekty o samonośnej konstrukcji. Oznacza to, że w każdej chwili można je przenieść w dowolne miejsce – wystarczy tylko użyć specjalnej maszyny, zdolnej unieść jej ciężar, np. dźwigu. Obiekty są zbudowane z płyty warstwowej, czyli materiału, który zapewnia konstrukcjom lekkość, a także ich szybki i prosty montaż, niezależnie od pogody. Ponadto charakteryzuje się on również wysoką ognioodpornością, eliminując ryzyko pożaru.

Producenci kontenerów z płyt warstwowych dbają o to, by oprócz wysokiej funkcjonalności, obiekt wyróżniał się odpowiednią prezencją – płyta warstwowa daje w tej kwestii duże pole do popisu. Dzięki wielu wariantom kolorystycznym, umożliwia dopasowanie konstrukcji do pozostałych elementów otoczenia. Dodatkowym atutem konstrukcji jest nieograniczona możliwość jego rozbudowy, dzięki czemu bardzo szybko i sprawnie powiększysz obiekt, dopasowując go do swoich preferencji.

Jakie zastosowanie mają kontenery z płyt warstwowych?

Dzięki uniwersalnemu charakterowi kontenerów z płyt warstwowych znajdują one szerokie zastosowanie, pełniąc funkcje:

  • pawilonów handlowych,

  • garaży,

  • kontenerów biurowych,

  • portierni/stróżowek,

  • pawilonów gastronomicznych,

  • kontenerów socjalnych,

  • kontenerów magazynowych,

  • pawilonów sanitarnych,

  • chłodni.

Jeśli zatem planujesz otwarcie własnego punktu usługowego, kontener z płyty warstwowej jest idealną konstrukcją na start!

3 etapy powstawania kontenerów z płyty warstwowej

Jak powstają kontenery z płyty warstwowej? Pierwszym etapem to projekt. By powstał kontener, spełniający oczekiwania Klienta, należy uprzednio ustalić jego oczekiwane wymiary – wielkość i kształt, które są wizualizowane w formie szkicu. Kolejnym etapem jest budowa obiektu poprzedzona sporządzeniem specyfikacji preferowanych płyt warstwowych. Ostatni etap to etap dostarczenia kontenera do miejsca docelowego – w całości lub w elementach gotowych do złożenia. Forma dowozu jest ustalana między producentem kontenera z płyty warstwowej, a nabywcą konstrukcji.

Warto pamiętać o tym, że kontenery z płyty warstwowej do 25 metrów kwadratowych można postawić w dowolnym miejscu w oparciu o zgłoszenie tymczasowe. Jest ono ważne przez 120 dni – po upływie tego okresu można się starać o jego przedłużenie lub o pozwolenie na budowę. W przypadku pawilonów o powierzchni większej niż 25 metrów kwadratowych, od razu potrzebne jest pozwolenie na budowę.

Gdzie znaleźć najlepszego producenta kontenerów z płyt warstwowych?

Dobry producent kontenerów z płyt warstwowych to producent elastyczny, czyli taki, który realizuje zamówienie, dopasowując sposób jego wykonania do preferencji Klienta. W naszej firmie dopasowujemy się do Klienta, tworząc dla niego kontenery o dowolnej funkcji i prezencji. Zapewniamy eleganckie i estetyczne wykonanie konstrukcji, gwarantując dostarczenie jej w terminie we wskazane miejsce. Nasze kontenery wyróżniają wysokie standardy bezpieczeństwa, a także szerokie spektrum zastosowań. Jeśli chcesz nabyć konstrukcję pełniącą funkcję kiosku, chłodni, garażu czy stróżówki, zgłoś się do nas! W celu konsultacji, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który dyżuruje pod numerem telefonu: (46) 300 00 03.

Nasza galeria